Як відкрити службу таксі і, що для цього потрібно — інформація

Корисна інформація

Як відкрити службу таксі?
Якщо ви ставите це питання і потрапили на нашу сторінку, вважайте, що відповідь вже знайдена! Наші фахівці безкоштовно консультують з усіх питань організації нової служби таксі!

Розглянемо основні етапи

1. Насамперед необхідно вивчити ринок таксі в тому місті, де Ви плануєте його відкрити.
2. Безумовно нова служба реєструється як юридична особа. Отже, потрібно оформити ФОП або ТОВ.
3. Далі слід вирішити питання з приміщенням для офісу та диспетчерської. У разі якщо замовлення від клієнтів будуть прийматися тільки через мобільний додаток (аналог UBER, Uklon) можна обійтися і без офісу.
4. Підготувати рекламні номера для виклику таксі клієнтами і розробити власний сайт.
5. Придбати або орендувати програмне забезпечення Мобіл-авто для автоматизації служби таксі.
6. Підготувати і встановити необхідне для роботи обладнання.
7. Запросити на роботу диспетчерів і навчити їх працювати з Мобіл-авто. Диспетчери потрібні для прийому замовлень по телефону.
8. Додати вакансії для водіїв на профільних сайтах і місцевих виданнях з пошуку роботи.
9. Запустити рекламу для залучення клієнтів.

Навіщо вивчати ринок таксі?

Щоб зайняти свою нішу. Стратегія розвитку нової служби безпосередньо залежить від розміру міста та активності конкурентів. Тільки вивчивши ринок, можна планувати оптимальні для Вас рекламні кампанії.

У невеликих і середніх містах немає великої конкуренції, значних фінансових вливань в рекламу не знадобиться.

Зовсім інша ситуація з великими містами, в яких служби таксі давно функціонують, клієнти знають номери, давно користуються їх мобільними додатками. Тут знадобиться немало зусиль для отримання своєї клієнтської бази. Реклама в інтернеті і свій власний сайт, підключення служби таксі до сервісу обміну замовленнями і багато-багато іншого.

Навіщо потрібна програма для таксі?

У наш час у всьому виграють швидкість та якість.

Людина повторно не звернеться в службу таксі, де їй довелося довго розмовляти з диспетчером, уточнювати: коли і яка машина за нею приїде, а потім довго її чекати. Ні.

Мобіл-авто автоматизує більшу частину роботи диспетчера, починаючи від автозаповнення полів в картці замовлення до передачі замовлення в ефір, вибору оптимального автомобіля, призначення замовлення водієві, повідомлення клієнта по смс і т.д. Таким чином, дозволяючи диспетчеру обробляти більшу кількість замовлень в одиницю часу.

Крім того, в Мобіл-авто налаштовані потужні аналітичні інструменти, що дозволяють керівнику контролювати роботу служби, відстежувати індивідуальні показники співробітників і т.д.

Якщо Ви хочете відкрити диспетчерську службу таксі і Вам необхідна допомога, звертайтеся до нас. Ми допоможемо провести аналіз ринку таксі в потрібному місті, порекомендуємо або самі підготуємо потрібне обладнання та програмне забезпечення, навчимо персонал працювати з програмою Мобіл-авто і, при необхідності, дамо рекомендації по проведенню рекламних кампаній.

Чекаємо Вашого дзвінка.
067-893-44-62
Що потрібно для початку роботи?
Для роботи з диспетчерською програмою:
   - Комп'ютер c операційною системою Windows.
   - Доступ до мережі Інтернет + статична IP адреса.

   Для роботи з хмарною IP телефонією:
   - GSM шлюз для підключення СІМ карт мобільних операторів.
   - Гарнітура (навушники з мікрофоном) або стаціонарний IP телефон.

   Для роботи з локальною IP телефонією:
   - GSM шлюз для підключення СІМ карт мобільних операторів.
   - Комп'ютер c операційною системою Linux Fedora.
   - Гарнітура (навушники з мікрофоном) або стаціонарний IP телефон.

   Для роботи мобільного додатку для клієнтів:
   - Доступ до мережі Інтернет

   Для підключення СМС провайдерів або платіжних терміналів:
   - Доступ до мережі Інтернет + статична IP адреса.
Системні вимоги до комп'ютерів:
- Сервер для програми:
   Процесор — Intel Pentium, Core i3, i5, i7 (або аналог AMD).
   Оперативна пам'ять — DDR3 і новіше, об'ємом не менше 4GB.
   Накопичувач — HDD 7200 оборотів, 64MB кеш пам'яті, або SSD.
   Операційна система — Windows 7, Windows 10, Windows Server.

   - Комп'ютер для диспетчерів:
   Процесор — Intel Celeron, Pentium і вище (або аналог AMD).
   Оперативна пам'ять — обсяг не менше 2GB.
   Накопичувач — HDD або SSD, об'ємом не менше 120GB.
   Операційна система — Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

   - Сервер для локальної IP телефонії:
   Процесор — Intel Pentium G4400 або вище.
   Оперативна пам'ять — DDR4 і новіше, об'ємом не менше 4GB.
   Накопичувач — HDD 7200 оборотів, 64MB кеш пам'яті, обсяг від 500GB.
   Операційна система — Linux Fedora Server (x64).
Що таке IP-телефонія
Жоден сучасний бізнес не може обійтися без зв'язку. Чи то маленький офіс на двадцять чоловік або ж інтернет-магазин, куди дзвінки надходять щохвилини.

                Для забезпечення безперебійного зв'язку, як усередині офісу, так і між компанією і клієнтом, потрібно підключити IP телефонію.    IP телефонія — це дзвінки по інтернет-протоколу.    Сучасні технології розвиваються кожен день, в тому числі і IP телефонія. Можливо, незабаром IP телефонія витіснить з бізнесу звичайний телефонний зв'язок за рахунок своєї простої конфігурації, безпеки і високої якості зв'язку.    Як же працює IP телефонія? Якщо при традиційному зв'язку голосові сигнали передаються по телефонних лініях, то в разі IP телефонії стислі пакети даних поступають в глобальну мережу і передаються на основі певної адреси. Тобто клієнт одночасно використовує телефон і інтернет. Користуючись послугами IP телефонії, ви можете передати голосове повідомлення в будь-яку точку Землі, при цьому не переплачуючи за зв'язок.
Що таке хмарна IP-телефонія
Хмарна АТС - це послуга для компаній, яка замінює фізичну офісну міні-АТС і call-центр.

   Суть послуги полягає в тому, що клієнт отримує доступ до використання IP-АТС, яка розміщена у провайдера. Тобто для цього компанії не потрібно прокладати телефонні лінії і купувати спеціальне обладнання, яке буде займати місце в офісі.
   Хмарна АТС ні в чому не поступається звичайній IP-АТС. Тут є і багатоканальний номер, і переведення виклику, і автоінформатор, і адресна книга і багато інших функцій. Тобто без покупки додаткового устаткування ви обираєте доступне і зручне рішення для спілкування з клієнтами.

Основні переваги Хмарної АТС: v - швидке підключення,
- скорочення витрат,
- відсутність дротів і обладнання,
- об'єднання офісів і віддалених співробітників,
- немає географічної прив'язки.
Вибір GSM шлюзів для IP телефонії
Щоб підключити SIM-карту до IP-телефонії, використовується GSM-шлюз. GSM-шлюз - це обладнання, в яке розміщується Ваша SIM-карта, щоб перевести сигнал c GSM (мобільний) у VoIP (інтернет).

Вибір шлюзу залежить від вимог до функціоналу. Для служб таксі і роботи з великою кількістю клієнтів, рекомендується розглядати багатоканальні VOIP-GSM-шлюзи.

Зверніть увагу на моделі від наступних виробників:
Hybertone Goip 4 (середня ціна 200 у.о.)
Goip 4 — це сучасний GSM SIP шлюз на 4 канали з можливістю установки від 1 до 4 SIM-карт для обробки вхідних і вихідних дзвінків. Зручне і гнучке налаштування дозволяє використовувати шлюз для економії витрат на дзвінки.

За функціоналом пристрій не поступається більш дорогим моделям, при цьому термін окупності такого вкладення невеликий. Пристрої Goip стабільно працюють на всіх доступних GSM частотах українських операторів.
OpenVox VS-GW1202-4G (середня ціна 500 у.о.)
Високоякісний GSM шлюз на 4 сім картки з можливістю розширення до 8-ми на платформі Asterisk. Дозволяє використовувати до 8 SIM карт одночасно, підтримка зміни IMEI, гаряча заміна для модулів і sim-карт.

GSM шлюз VoxStack розроблений з мережевим комутатором на борту, що представляє можливість стекирування декількох пристроїв при розширенні. Також шлюз підтримує відправку та отримання смс, масову смс розсилку і перетворення смс в email.
Dinstar UC2000-VE-4G-B (середня ціна 500 у.о.)
VoIP-GSM-шлюз на 4 GSM-лінії з можливістю розширення до 6 і 8 ліній. Можлива установка плат з підтримкою мереж CDMA. Сертифікований в Україні, офіційно поставляється і обслуговується сервісним центром в Україні. Виробник дає на gsm-шлюз довічну гарантію.

У порівнянні з продуктами серій DWG2000C, DWG2000E мають значні поліпшення, не тільки у програмному забезпеченні, а й в апаратній частині.
Як підключити СМС інформування
СМС інформування клієнта про подачу автомобіля дозволяє зменшити навантаження на операторів, адже їм не потрібно передзвонювати клієнту і повідомляти, яка машина через скільки часу приїде на замовлення. Для клієнтів такий спосіб інформування найбільш зручний, їм не потрібно запам'ятовувати дані про автомобіль. У свою чергу для служби таксі це додаткова реклама, у заголовку СМС є назва Вашої служби і в самому повідомленні можна розмістити додаткову інформацію.

Підключити сервіс СМС інформування можна через провайдерів, що спеціалізуються на СМС розсилках цілком безкоштовно, сплачуючи тільки вартість доставлених СМС клієнту.

Найбільш популярні і стабільні в роботі провайдери:
Смс клуб
SMS-Fly
Turbo SMS

Перед реєстрацією зв'яжіться з провайдером, повідомте, що хочете підключити СМС інформування клієнтів через програму Мобіл-авто по протоколу SMPP.
Як підключити платіжні термінали
Платіжні термінали дозволяють приймати оплату від водіїв в будь-який час доби в автоматичному режимі і без необхідності приїзду в офіс. Як тільки водій зробить оплату в терміналі, його баланс поповниться в програмі Мобіл-авто, а гроші надійдуть на розрахунковий рахунок Вашої компанії.

   Для підключення сервісу необхідно укласти договір з одним або кількома постачальниками з прийому платежів. Підключення до системи зазвичай безкоштовне і не займає багато часу.

   Найбільш популярні і стабільні в роботі провайдери:
   EasyPay https://easypay.ua/
   IBox https://ibox.ua/
   ПриватБанк https://privatbank.ua/
   City24 https://city24.ua/

   Для укладення договору зв'яжіться з оператором по прийому платежів, повідомте, що хочете підключити послугу поповнення балансу водіїв через програму Мобіл-авто.
Вибір гарнітури або IP телефону
Щоб приймати дзвінки до комп'ютера необхідно підключити гарнітуру або стаціонарний IP телефон.

Зверніть увагу на моделі від наступних виробників:
Plantronics Audio 310 slim pack (середня ціна 20 у.о.)
Навушники з мікрофоном Plantronics Audio 310 slim pack призначені для експлуатації в інтернет-телефонії де є необхідність в бездоганно чистому звуці. Завдяки цим навушникам вдається реалістично передавати виключно чистий звук. Динамік навушників універсальний і може бити розміщений як на правому так і на лівому вусі. Мікрофон піддається регулюванню і оснащений функцією шумозаглушення.

Товари від виробника Plantronics відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. І хоча на перший погляд ви начебто переплачуєте за бренд, насправді ви економите на гарантійному і сервісному обслуговуванні та ремонті.
Sennheiser PC 2 CHAT (середня ціна 20 у.о.)
Легка і зручна моно гарнітура PC 2 Chat - ідеальне рішення для інтернет-телефонії. Регульоване наголів'я дозволяє підібрати потрібну довжину для зручності носіння. Мікрофон з елементом шумокомпенсаціі на регульованому утримувачі гарантує розбірливість мови.

- Високоякісні динамічні навушники гарантують детальний звук - Мікрофон з елементом шумокомпенсаціі дозволяє говорити без напруги голосових зв'язок - Легка компактна гарнітура не викликає почуття дискомфорту протягом тривалого часу
Grandstream GXP1620 (середня ціна 65 у.о.)
Grandstream GXP1620 - стандартний IP-телефон для малого бізнесу. Модель має 2 лінії, 3 XML-програмовані контекстозалежні клавіши, HD-аудіо та підтримує режим конференції до 3-х учасників. LCD-дисплей з підсвічуванням і дозволом 132х48 дає чітку картинку для перегляду. Додаткові функції, такі як подвійні порти, що перемикаються 10/100 Мбіт / с, багатомовна підтримка, електронний перемикач для гарнітур Plantronics, очікування виклику і тристороння конференція, роблять GXP1620 високоякісним, зручним і надійним IP-телефоном.
^